loading...

خرید لمینت متحرک پرداخت درب منزل اورجینال سو اسمایل ترو اسمایل

عوارض لمینت متحرک دندان بررسی معایب اسنپ آن اسمایل را در بسیاری از سایت ها نمیبنیم مخصوصا سایت های فروش لمینت  حتما تا به حال اسم لمینت متحرک اسنپ اسمایل را شنیده اید اما شاید اطلاعات ز

456 بازدید : 620 شنبه 23 دی 1402 نظرات (0)

عوارض لمینت متحرک دندان بررسی معایب اسنپ آن اسمایل را در بسیاری از سایت ها نمیبنیم مخصوصا سایت های فروش لمینت  حتما تا به حال اسم لمینت متحرک اسنپ اسمایل را شنیده اید اما شاید اطلاعات زیادی در رابطه با عوارض استفاده بیش از حد آن نداشته باشید  برخی افراد در استفاده از آن افراط می کنند بدون آنکه از معایب آن آگاه باشند. در این مقاله تک کلاک با عوارض استفاده بیشتر آشنا شوید. الیته اگر از این محصول استفاده درست شود عوراضی نخواهد داشت چون این محصول جنبه درمانی ندارد و فقط برای زیبایی تولید شده است.

 

عوارض لمینت متحرک دندان چیست

 

 

ترو اسمایل یا سو اسمایل دندانی یکی از روش های با کمترین عوارض و ارزان قمیت در دندانپزشکی زیبایی به شمار می‌آیند فقط کافی است که خمیر و قالب را تهیه نمایید و در خانه برای خود لمینت بسازید و از ان استفاده نمایید نکتهٔ لازم به ذکر این است که این محصول را نمیتوانید با محصول لمینت ثابت مقایسه نمایید چون انها چند میلیون قیمت دارند ولی این محصولات بسیار ارزان هستند پس اگر از این محصول توقعاتی در حد لمینت ثابت دارید یهتر است به سراغشان نروید.

  

 

 

عوارض لمینت متحرک دندان

 

 

عوارض لمینت متحرک دندان اسنپ آن اسمایل عوارض کامپوزیت متحرک:   

این محصولات برای درمان دندان شما ساخته نشده اند و از همه مهم ترم مناسب غذا خوردن مخصوصا غذای گرم و چسبناک نمیباشند و ممکن است برخی از به ان الرزی داشته باشند این محصول باید درست قالب گیری شود و اضافه های لمینت با چاقو برش داده شود تا خمیر به لثه شما تماسی نداشته باشد نکته بعدی این است که این محصول ممکن است روی دندان های خیلی کج مناسب نباشد یا قالب گیری ان باید با دقت انجام شود و اگر در قالب گیری دقت نکنید ممکن است کار درست در نیایید  اما هنگام شب و زمان خواب هم نباید از محصول استفاده شود و فقط زمانی که نیاز دارید استفاده نمایید مثلا نباید این لمینت را به هر اسمی که تهیه میکنید 24 ساعته در دندان خود قرار بدهید چون باعث خستگی فک و دندان شما خواهد شد.

 

 

عوارض لمینت متحرک 

 

  

آیا همه میتوانند از لمینت متحرک استفاده کنند:  

بله همه افراد بزرگ سال میتوانند استفاده کنند اما اگر دندان خرابی دارید و از انجایی که قرار است همیشه ان را در دندان خود قرار بدهید طبیعتا باعث میشود ندان شما درد بگیرد و حتی اگر لثه بیماری دارید این محصول ممکن است باعث ازار شما شود  هر چند این محصول دندان جلوی شما را پوشش میدهد و اگر دندان اساب شما خراب است مشکلی پیش نمی اورد .

 

 

ایا قبل انجام قالب گیری نیاز به ابزار خاصی داریم

 

 

آیا قبل انجام قالب گیری نیاز به ابزار خاصی داریم :  

بله شما باید باید برای پرداخت و اصلا ایراد های ظاهری و رفع ان نیاز به قیچی و چاقو یا ابزار هایی که در خانه موجود دارید استفاده نمایید چون باید اضافه ها را با قیچی برش دهید و خطوط دندان را دستی ایجاد نمایید و اگر نیاز به مواد دیگری بود دستی خودتان آن را انجام بدهید.

 

 

عوارض کامپوزیت متحرک 

 

 

لمینت متحرک دندان برایمان چقدر عمر میکند :  

این بستگی به میزان استفاده شما دارد با توجه به میزان استفاده برای شما عمر خواهد کرد بگذارید یک مثال ساده بزنیم مثلا ما به شماو شخص یک عدد صابون برای دست شسشتن میدهیم طبعتا ان شخصی که از صابون بیشتر استفاده کند صابونش تمام خواهد شد این محصول هم به همین صورت است و در صورت استفاده درستا یک سال و حتی بیشتر و البته حتی کمتر هم میتواند عمر کند و همه به شما شما بر میگردد.    

 

 

لمینت متحرک دندان 

 

 

آیا برای خرید لمینت متحرک نیاز به تجویز دندانپزشک دارد: 

خیر نیازی ندارید چون این مصحول روی دندان شما قرار میگیرد اما اگر مشکلات دندانی از قبیب پوسیدگی دندان یا بیماری لثه دارید بهتر است استفاده نشود یا افرادی هستند که تعداد کمی دندان ندارند و برخی ها هم هدفتانش از خرید این محصولات خوردن غذا است پیشنهاد نمیشود و حتما باید از این محصول درست استفاده نمایید. 

 

 

عوارض لمینت متحرک دندان چیست 

 

 

ایا میشود 24 ساعته از لمینت متحرک استفاده کرد : 

فرقی ندارد لمینت متحرک دندان از کجا تهیه میکنید میخواهد خانگی باشد یا دندانپزشکی چون این نوع زیبایی بخاطر این که یکپارچه است و روی دندان شما قرار میگیرد پس فقط برای چند ساعت باید مورد استفاده قرار میگیرد این بدان معنا میباشد مثلا بری شخصی که میخواهد برای مدت طولاتی یعنی از صبح تا شب و همیشه آن را قرار بدهد مناسبت نیست اما برای کسانی که مثلا در هفته چند ساعت ان هم در مهمانی یا قرار مهم استفاده کنند مناسب میباشد.

 

 

 

 عوارض لمینت متحرک دندان چیست

 

 

آیا برای خرید لمینت متحرک نیاز به نسخه پزشک است :

خیر نیازی به نسخه ندارید چون اسنپ اسمایل ترو اسمایل سو اسمایل روی دندان قرار میگیرند و نیازی به تراشید یا موارد دیگری ندارید اما اگر دندان پوسیده زیادی در قسمت جلویی دندان خود دارید یا بیماری لثه دارید یا هر بیماری که باعث میشود که با قرار دادن لمینت شما اذیت بشوید باید از این محصول استفاده نکنید. 

 

ایا لمینت متحرک جایگزین لمینت ثابت است :

خیر چون این محصول از لحاظ کیفیت قابل رقابت با لمینت های چند میلیونی نیست و با قیمتی که دارد نباید این انتظار را داشته باشید چون حتی پول ویزیت دندان پزشک هم نمیشود و نهایتا هزینه یک یا دو ویزیت خواهد بود. 

 

 

 

 

 

جمع بندی :  

در بحث لمینت دندان، موضوع هزینه وجود دارد که باعث می‌شود تا لمینت های مختلف مختلف یک محصول را انتخاب کنند. اما همه محصولات دارای یک قالب و خمیر هستند و فرقی ندارد چقدر هزینه لمینت متحرک میکنید مهم قالب گیری درست است. لمینت اسنپ اسمایل  یک شیوه عالی برای کسانی است که نمیخواهند هزینه کنندد و می‌خواهند زیبایی دندان خود را به شکل قابل توجهی افزایش بدهند. این اشخاص با استفاده از کاور دندان ن قادر خواهند بود تا ضمن افزایش زیبایی صورت ، ایراد های دندان خود را بپوشانند هر چند باز هم میگوییم که نباید از این محصولات توقعات زیادی داشته باشید.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل اورجینال اصل > فروشگاه تک کلاک فروش سفارش در سال 2023 در زمینه لمینت متحرک فعالیت خود را با فروش پرداخت درب منزل و آنلاین شروع کرده و مفتخر است به اینکه محصولات را با ضمانت کیفت مناسب بودن کالا، بهترین قیمت و ارسال سریع و به موقع در بسته بندی با کیفیت به دست هموطنان در تمامی نقاط ایران خواهد رساند. پشتیبانی و ضمانت بازگشت محصول لمینت متحرک در صورت عدم رضایت مشتری فراهم کردن امکان تحویل در محل در سریعترین زمان ممکن و از همه مهم تر پرداخت در منزل را در اختیار گذاشته است جشنواره بزرگ لمینت متحرک دندان تا آخر پاییز 1402 ادامه خواهد داشت
اطلاعات کاربری